Autor Futbol
23 Maig 2014 a 12:00

Futbol del cap de setmana

Tots els horaris de tots els partits

tots els horaris del partits de futbol del cap de setmana

foto: Sergi Colomer

Dissabte

2ª Catalana Grup 3

16’15 hores CF Junior – UD Unificación Bellvitge

 

1ª Divisió Juvenil Grup 6

18’00 hores PB Sant Cugat – CF Junior B

 

1ª Divisió Cadet Grup 1

14’00 hores Gran Espanyolista Manigua – PB Sant Cugat “B”

 

1ª Divisió Cadet Grup 5

12’00 hores EF Bonaire – FC Sant Cugat Esport”B”

 

1ª Divisió Cadet Grup 6

16’00 hores PB Sant Cugat – CF Mirasol Bacó Unión

 

2ª Divisió Cadet Grup 33

16’00 hores VDF Roureda B  – PB Sant Cugat “C”

 

1ª Infantil Grup 5

10’00 hores C Gimnàstic Manresa C – PB Sant Cugat

 

2ª Infantil Grup 44

12’00 hores PB Sant Cugat “D” – PB Ramon Llorens

 

2ª Infantil Grup 45

13’30 hores EF Can Boada – PB Sant Cugat “B”

 

1ª Aleví Grup 5

10’30 hores PB Sant Cugat – FC Sant Cugat Esport B

 

2ª Aleví Grup 11

13’15 hores UE Rubí C – PB Sant Cugat “B”

 

2ª Aleví Grup 12

09’00 hores CF Junior”C” – FC Cerdanyola Vallès

 

3ª Aleví Grup 44

09’00 PB Sant Cugat”E” – FC Sant Cugat Esport”F”

15’00 hores Mirasol Baco Union”C” – Juventud 25 de Septiembre D

 

3ª Aleví Grup 45

15’00 hores CF Mirasol Bacó Unión D  – PB Sant Cugat “C”

 

1ª Divisió Benjamí Grup 7

12’30 hores CF Junior – CF Maurina Egara

 

2ª Divisió Benjamí Grup 16

11’15 hores UE Castellbisbal – PB Sant Cugat

11’30 hores CD Can Parellada – FC Sant Cugat Esport”D”

12’30 hores CF Junior”B” – CE Manresa C

 

2ª Divisió Benjamí Grup 18

10’25 hores EF Barberà Andalucia B  – PB Sant Cugat “B”

 

3ª Divisió Benjamí Grup 39

09’00 hores PB Sant Cugat “C” – FB Terrassa CE E

 

Prebenjamí 7 Grup 42

12’30 hores FB Terrassa CE D – FC Sant Cugat Esport”D”

 

2ª Divisió Femení Infantil Alevi Grup 2

13’00 hores Vic Riuprimer FC C-  FC Sant Cugat Esport

 

Diumenge

2ª Catalana Grup 3

12’00 hores FC Sant Cugat Esports – CF Begues

 

3ª Catalana Grup 6

11’30 hores CD Llano de Sabadell – PB Sant Cugat

16’00 hores FC Matadepera  – CF Junior”B”

 

2ª Divisió Juvenil Grup 31

11’45 hores PB Sant Cugat “B” – UD Can Trias B

 

Preferent Cadet Grup 3

14’30 hores UE Rubí – FC Sant Cugat Esport

 

1ª Divisió Cadet Grup 5

12’30 hores CF Junior – UD San Lorenzo

 

Preferent Infantil Grup 3

11’30 hores UE Bordeta de Lleida – CF Junior

13’00 hores CD La Floresta – FC Sant Cugat Esport

 

1ª Infantil Grup 6

16’00 hores UE Castellbisbal – FC Sant Cugat Esport”B”

 

2ª Infantil Grup 46

10’00 hores PB Sant Cugat “C” – CN Terrassa C

 

2ª Aleví Grup 12

10’00 hores CE Olímpic Can Fatjó –  FC Sant Cugat Esport

10’15 hores CN Terrassa B – Mirasol Baco Union

 

1ª Divisió Benjamí Grup 7

10’30 hores UD Can Trias – FC Sant Cugat Esport”C”

11’00 hores CF Santpedor – Mirasol Baco Union

Switch to mobile version