Autor Bàsquet
4 Abril 2014 a 17:36

TOTS els partits del bàsquet base del cap de setmana

Us els donem tots perquè no us en perdeu cap

Curs iniciació esportiva OMET

Foto: Sergi Colomer

DISSABTE

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell C2 Grup 1

9:00 hores C.B. Sant Josep Obrer – Qbasket Sant Cugat B

Campionat Territorial Infantil Femení Nivell B1 Grup 4

9:15 hores Barça CBS Grana – UE Sant Cugat 1

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell B Grup 2

9:30 hores UE Sant Cugat Blanc – ADE Fuster

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell A2 Grup 3

11:00 hores SFERIC Terrassa 1 – UE Sant Cugat 2

Campionat Territorial Pre – Infantil Femení Nivell B2 Grup 1

11:00 hores UE Sant Cugat Negre – Nova Aliança Vilassar de Mar

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell C2 Grup 1

11:30 hores Sant Bonaventura Vilanova – UE Sant Cugat 2

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell A2 Grup 1

12:30 hores C.B. Viladecans Sant Gabriel – UE Sant Cugat Negre

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell B Grup 7

12:30 hores UE Sant Cugat Vermell – Santfeliuenc B

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell B2 Grup 6

16:00 hores QBasket Sant Cugat Verd – Escola Pia Sabadell B

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell B2 Grup 1

16:00 hores UE Sant Cugat 1 – La Salle Bonanova

Territorial Junior Femení Nivell B Grup 1

17:30 hores C.B. Solsona – UE Sant Cugat 3

Campionat Catalunya Cadet Masculí Preferent Grup 3

18:15 hores Catalana Occident Manresa A – UE Sant Cugat 1
DIUMENGE
Territorial Barcelona Junior Masculí Nivell C-2 Grup 4

9:00 hores AE Minguella D – Citroen BDN – Qbasket Sant Cugat ”C”

Campionat Territorial Infantil Femení Nivell C1 Grup 3

9:30 hores UE Sant Cugat 2 – A.E. Regina Carmeli

Campionat Interterritorial Catalunya Júnior Femení Grup 2

11:00 hores Barça CBS Blau – UE Sant Cugat 1

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell B1 Grup 9

11:00 hores UE Sant Cugat 3 – C.B. Grup Barna C

Campionat Territorial Júnior Masculí Nivell A Grup 4

12:30 hores UE Sant Cugat 2 – C.B. Santa Coloma B

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell C Grup 3

16:00 hores Joventut Les Corts – UE Sant Cugat Blau

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell C1 Grup 2

17:30 hores QBasket Sant Cugat Groc – C.B. Vilassar de Mar

Campionat Territorial Pre-Infantil Masculí Nivell C Grup 4

17:30 hores QBasket Sant Cugat – C.N. Terrassa C

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell A2 Grup 2

19:00 hores QBasket Sant Cugat A – F.C. Martinenc B

Territorial Barcelona Junior Masculí Nivell A Grup 3

19:00 hores Qbasket Sant CugatA – C.E. Sant Nicolau 2

Switch to mobile version