Autor Futbol
13 Abril 2014 a 13:15

Resultats del dissabte

Futbol

Foto: Sergi Colomer

Foto: Sergi Colomer

Dissabte

3ª Catalana Grup 6

CF Junior”B” – EF Barberà Andalucia  1 – 3

 

4ª Catalana Grup 12

Nouvalles Athletic – Sant Ildefons “B” 0 – 6

Sant Just Desvern CF “B” – Valldoreix”B” 2 – 2

 

4ª Catalana Grup 14

Valldoreix”C” – Juventud 25 de Septiembre “B”  0 – 2

 

2ª Divisió Juvenil Grup 31

Juventud 25 de Septiembre “B” – PB Sant Cugat “B”  4 – 3

 

1ª Divisió Cadet Grup 1

UE Sant Andreu “C” – PB Sant Cugat “B”  5 – 0

 

1ª Divisió Cadet Grup 5

FC Sant Cugat Esport”B” – CP San Cristobal 5 – 0

 

2ª Divisió Cadet Grup 33

UE Les Fonts –  PB Sant Cugat “C”  aplaçat

 

Preferent Infantil Grup 3

CF Junior – CN Terrassa  3 – 2

FC Sant Cugat Esport – At Segre “B”  3 – 1

 

1ª Infantil Grup 5

PB Sant Cugat – CF Ripollet  1 – 4

 

2ª Infantil Grup 44

PB Sant Cugat “D” – CF Mirasol Bacó Unión “B”  1 – 1

 

2ª Infantil Grup 46

PB Sant Cugat “C” – Cercle Sabadelles 1856 “B”  2 – 0

 

2ª Aleví Grup 11

PB Sant Cugat “B” – CP San Cristobal “B”  0 – 0

 

2ª Aleví Grup 12

FC Sant Cugat Esport – FC Cerdanyola del Vallès “B”  3 – 15

PB Castellbisbal – Mirasol Baco Union  2 – 2

 

3ª Aleví Grup 43

PB Sant Cugat “F” – CD Can Parellada “B”  2 – 3

 

3ª Aleví Grup 44

FC Sant Cugat Esport”F” – UD San Lorenzo  3 – 4

PB Sant Cugat”E” – CF Pueblo Nuevo – 2002 “B”  2 – 5

Mirasol Baco Union”C” – UD Can Trias “B”  3 – 6

 

3ª Aleví Grup 45

PB Sant Cugat “C” – CE Vacarisses “B”  4 – 3

 

3ª Aleví Grup 46

PB Sant Cugat “D” – UD San Lorenzo “B”  2 – 4

 

Preferent Benjamí Grup 2

FC Sant Cugat Esport”B” – Cornellà UD  0 – 9

 

1ª Divisió Benjamí Grup 7

FC Sant Cugat Esport”C” – CE Olímpic Can Fatjó  2 – 1

CF Junior – CE Manresa   5 – 2

 

2ª Divisió Benjamí Grup 16

FC Sant Cugat Esport”D” – PB Castellbisbal  7 – 2

12’30 hores CF Junior”B” – EF Viladecavalls  5 – 2

 

2ª Divisió Benjamí Grup 18

PB Sant Cugat “B” – CFU Can Rull Romulo Tronchoni “C”  4 – 2

 

3ª Divisió Benjamí Grup 38

PB Sant Cugat “D” – CF Junior “E”  1 – 6

 

Prebenjamí 7 Grup 42

CP San Cristobal “C” – FC Sant Cugat Esport”D”  6 – 1

 

2ª Divisió Femení Infantil Alevi Grup 2

Femení Manu Lanzarote CF –  FC Sant Cugat Esport 2 – 5

 

Switch to mobile version