Autor Bàsquet
19 Març 2014 a 19:18

TOTS els resultats del bàsquet de base

 

Curs iniciació esportiva OMET

Foto: Sergi Colomer

DISSABTE

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell C2 Grup 1

C.B. Coll B, 35 – Qbasket Sant Cugat B, 64

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell B Grup 7

BM Viladecans, 60 – UE Sant Cugat Vermell, 86

Campionat Territorial Pre – Infantil Femení Nivell C2 Grup 1

UE Sant Cugat Vermell, 31 – CB Roser, 35

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell A2 Grup 3

CB Granollers A, 65 – UE Sant Cugat 2, 52

Campionat Territorial Infantil Femení Nivell B1 Grup 4

UB Llefià, 40 – UE Sant Cugat 1, 52

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell A2 Grup 1

BC Tecla Sala, 34 – UE Sant Cugat Negre, 84

Campionat Territorial Pre – Infantil Femení Nivell B2 Grup 1

UE Sant Cugat Negre, 36 – BC Tecla Sala, 15

Campionat Territorial Júnior Masculí Nivell A Grup 4

Maristes Ademar B, 56 – UE Sant Cugat 2, 92

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell B Grup 2

L’Estonnac, 42 – UE Sant Cugat Blanc, 47

Campionat Territorial Infantil Femení Nivell C1 Grup 3

C.B. Lliçà de Vall, 47 – UE Sant Cugat 2, 42

Campionat Territorial Júnior Femení Nivell A Grup 2

Orus-AEE Col·legi Cultural BDN, 65 – UE Sant Cugat 2, 35

Campionat Territorial Pre-Infantil Femení Nivell C2 Grup 2

QBasket Sant Cugat, 46 – CB Vila de Montornès, 28

Territorial Junior Femení Nivell B Grup 1

UE Sant Cugat 3, 71– El Social Bàsquet, 20

Campionat Territorial Pre-Infantil Masculí Nivell C Grup 4

Mas de Sant Lleí – CBVV, 61 – QBasket Sant Cugat, 48

Campionat Interterritorial Catalunya Júnior Femení Grup 2

UE Sant Cugat 1, 71 – CN Terrassa, 33

Campionat Catalunya Cadet Masculí Preferent Grup 3

Joventut de Badalona A, 71 – UE Sant Cugat 1, 80

Territorial Barcelona Junior Masculí Nivell B Grup 2

A.E. Regina Carmeli – Groc, 48 – Qbasket Sant Cugat”B, 55

Campionat Interterritorial Catalunya Júnior Masculí Grup 4

C.B. Santa Coloma A, 72 – UE Sant Cugat 1, 83

 

DIUMENGE

 

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell C Grup 3

UE Sant Cugat Blau, 74 – Bàsquet Alella, 24

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell B1 Grup 9

UE Sant Cugat 3, 58 – Vedruna Gràcia Verd, 65

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell B2 Grup 1

UE Sant Cugat 1, 54 – SAFA Horta, 63

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell C2 Grup 1

UE Sant Cugat 2, 51Bàsquet Can Parellada, 62

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell C1 Grup 2

QBasket Sant Cugat Groc, 47Creu Alta Sabadell, 55

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell B2 Grup 6

QBasket Sant Cugat Verd, 53 – C.E.B. Sant Jordi B, 66

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell A Grup 2

QBasket Sant Cugat A, 71 – ASFE Sant Fruitós, 52

Territorial Barcelona Junior Masculí Nivell C-2 Grup 4

Qbasket Sant Cugat ”C”, 46C.B. Prat – Aigües del Prat, 59

Switch to mobile version