Autor Futbol
23 Març 2014 a 9:30

Resultats del dissabte

Futbol

Foto: Sergi Colomer

Foto: Sergi Colomer

2ª Catalana Grup 3

CF Junior – CF Cubelles   1 – 4

Peña Unión Málaga – FC Sant Cugat Esports  0 – 2

 

1ª Divisió Juvenil Grup 6

PB Sant Cugat – CF Maurina Egara   4 – 3

 

Preferent Cadet Grup 3

FC Sant Cugat Esport – CF Igualada   5 – 0

 

1ª Divisió Cadet Grup 6

UE Rubí “B” – PB Sant Cugat   3 – 1

 

2ª Divisió Cadet Grup 33

PB Sant Cugat “C” – CD Can Parellada  1 – 3

 

Preferent Infantil Grup 3

UFB Jàbac i Terrassa “B” – CD La Floresta  13 – 0

CE Manresa – CF Junior   1 – 3

Mollerussa CFJ – FC Sant Cugat Esport  0 – 4

 

1ª Infantil Grup 5

PB Sant Cugat – UE Sant Andreu “D”  2 – 0

 

1ª Infantil Grup 6

Sant Cugat Esport”B” – Can Rull Romulo Tronchoni “B”   5 – 0

 

2ª Infantil Grup 44

CF Junior “C” – PB Sant Cugat “D”  5 – 0

 

2ª Infantil Grup 46

CD Can Parellada – PB Sant Cugat “C”  2 – 3

 

1ª Aleví Grup 5

PB Sant Cugat – CP San Cristobal   3 – 4

 

2ª Aleví Grup 11

PB Sant Cugat “B” – CF Santpedor “B”  5 – 4

 

2ª Aleví Grup 12

Mirasol Baco Union – FC Matadepera   5 – 0

FC Sant Cugat Esport – PB Castellbisbal  2 – 3

CF Junior”C” – CE Mercantil “G”  0 – 2

 

3ª Aleví Grup 43

UE Rubí “E” – PB Sant Cugat “F” 10 – 2

 

3ª Aleví Grup 44

UE Rubí “F” – PB Sant Cugat”E”  4 – 1

UD San Lorenzo – Mirasol Baco Union”C”  6 – 4

 

3ª Aleví Grup 45

Can Rull Romulo Tronchoni “F” – PB Sant Cugat “C”   5 – 3

 

3ª Aleví Grup 46

EFB Ripollet – PB Sant Cugat “D”  5 – 4

 

Preferent Benjamí Grup 2

CF Igualada “B” – FC Sant Cugat Esport”B”  3 – 0

 

1ª Divisió Benjamí Grup 7

Sant Cugat Esport”C” – UFB Jàbac i Terrassa B  2 – 2

Mirasol Baco Union – CF Mauria Egara  5 – 0

 

2ª Divisió Benjamí Grup 16

PB Sant Cugat – CE Manresa “C”  3 – 3

Sant Cugat Esport”D” – Gimnàstic Manresa “E”  2 – 2

CE Berga “B” – CF Junior”B”  3 – 4

 

2ª Divisió Benjamí Grup 18

PB Sant Cugat “B” – CE Mercantil “E”  4 – 4

 

3ª Divisió Benjamí Grup 38

Juventud 25 de Septiembre “C” – PB Sant Cugat “D”  9 – 1

 

3ª Divisió Benjamí Grup 39

FC Sant Quirze “E” – PB Sant Cugat “C” 8 – 6

 

3ª Divisió Benjamí Grup 40

Juventud 25 de Septiembre “D” – PB Sant Cugat “E”  1 – 2

 

Prebenjamí 7 Grup 42

FC Sant Cugat Esport”D” – CN Terrassa  0 – 3

 

2ª Divisió Senior Femení Grup 2

Incresa Atletico CF – FC Sant Cugat Esport”B”  0 – 1

 

2ª Divisió Femení Juvenil Cadet Grup 2

FC Sant Cugat Esport – EF Viladecavalls  3 – 4

Switch to mobile version