Autor Futbol
28 Març 2014 a 13:00

Futbol del cap de setmana

Tots els horaris de tots els partits

tots els horaris del partits de futbol del cap de setmana

foto: Sergi Colomer

Dissabte

3ª Catalana Grup 6

16’15 hores CF Junior”B” – Sant Pere Nord CF

 

4ª Catalana Grup 12

18’00 hores Nouvalles Athletic – Krill-Can Cervera CF

20’00 hores Milan Hospitalet AEC – Valldoreix”B”

 

4ª Catalana Grup 14

20’00 hores Valldoreix”C” – UE Castellar “B”

 

1ª Divisió Juvenil Grup 6

18’00 hores UE Castellbisbal – PB Sant Cugat

 

Preferent Cadet Grup 3

20’00 hores Gimnàstic Manresa – FC Sant Cugat Esport

 

1ª Divisió Cadet Grup 1

17’30 hores PB Villaverde-Penitents – PB Sant Cugat “B”

 

1ª Divisió Cadet Grup 5

11’00 hores UFB Jàbac i Terrassa “D” – FC Sant Cugat Esport”B”

 

1ª Divisió Cadet Grup 6

15’45 hores PB Sant Cugat – FC Cerdanyola Vallès “C”

 

2ª Divisió Cadet Grup 33

17’00 hores PB Ramon Llorens – PB Sant Cugat “C”

 

Preferent Infantil Grup 3

10’45 hores CF Junior – CF Balafia UE

16’15 hores FC Sant Cugat Esport – CE Manresa

 

1ª Infantil Grup 5

12’45 hores FC Cerdanyola del Vallès – PB Sant Cugat

 

2ª Infantil Grup 44

19’00 hores PB Sant Cugat “D” – UD Can Trias “B”

 

2ª Infantil Grup 45

10’30 hores CE Europa Sports Center – PB Sant Cugat “B”

 

2ª Infantil Grup 46

17’30 hores PB Sant Cugat “C” – Juventud 25 de Septiembre “B”

 

1ª Aleví Grup 5

12’15 hores UE Castellbisbal – PB Sant Cugat

 

2ª Aleví Grup 11

12’00 hores UD Can Trias – PB Sant Cugat “B”

 

2ª Aleví Grup 12

09’00 hores FC Sant Cugat Esport – UE Castellar “B”

15’45 hores FC Sant Quirze Vallès – Mirasol Baco Union

 

3ª Aleví Grup 43

13’15 hores PB Sant Cugat “F” – CF Junior “E”

 

3ª Aleví Grup 44

11’45 PB Sant Cugat”E” – PB Ramon Llorens “B”

15’00 hores Mirasol Baco Union”C” – UE Rubí “F”

 

3ª Aleví Grup 45

10’30 hores PB Sant Cugat “C” – FB Terrassa CE “F”

 

3ª Aleví Grup 46

10’30 hores PB Sant Cugat “D” – CP San Cristobal “E”

 

1ª Divisió Benjamí Grup 7

11’00 hores FC Joanenc – FC Sant Cugat Esport”C”

12’30 hores CF Junior – CF Santpedor

 

2ª Divisió Benjamí Grup 16

09’30 hores CE Mercantil “C” – FC Sant Cugat Esport”D”

12’30 hores CF Junior”B” – UE Castellbisbal

13’15 hores Gimnàstic Manresa “E” – PB Sant Cugat

 

2ª Divisió Benjamí Grup 18

09’00 hores PB Sant Cugat “B” – FC Sant Quirze Vallès “B”

 

3ª Divisió Benjamí Grup 38

09’00 hores PB Sant Cugat “D” – CS Juan XXIII “B”

 

3ª Divisió Benjamí Grup 39

14’30 hores PB Sant Cugat “C” – UD Can Trias “C”

 

3ª Divisió Benjamí Grup 40

13’15 hores PB Sant Cugat “E” – CD Can Parellada “C”

 

Prebenjamí 7 Grup 42

09’00 hores Escola Barberà Andalucia “D” – FC Sant Cugat Esport”D”

 

2ª Divisió Femení Juvenil Cadet Grup 2

20’00 hores CE Mercantil – FC Sant Cugat Esport

 

2ª Divisió Femení Infantil Aleví Grup 2

13’30 hores FC Martinenc – FC Sant Cugat Esport

 

 

Diumenge

2ª Catalana Grup 3

12’00 hores CF Begues – CF Junior

16’45 hores FC Sant Cugat Esports – CE Olímpic Can Fatjó

 

3ª Catalana Grup 6

11’30 hores UE Sabadellenca “B” – PB Sant Cugat

 

4ª Catalana Grup 15

10’00 hores Can Mas Ripollet – CFU Mirasol Baco Union

 

2ª Divisió Juvenil Grup 31

17’00 hores EF Bonaire “B” – PB Sant Cugat “B”

 

1ª Divisió Cadet Grup 5

12’30 hores CF Junior – EF Bonaire

 

Preferent Infantil Grup 3

13’30 hores CD La Floresta “B”- CE L’Hospitalet “B”

 

1ª Infantil Grup 6

12’00 hores FC Fruitosenc – FC Sant Cugat Esport”B”

 

2ª Aleví Grup 12

10’00 hores PB Ramon Llorens – CF Junior”C”

 

Preferent Benjamí Grup 2

10’00 hores FC Sant Cugat Esport”B” – AEC Manlleu

 

1ª Divisió Benjamí Grup 7

09’45 hores UFB Jàbac i Terrassa “B” – Mirasol Baco Union

 

1ª Divisió Sènior Femení Grup 1

12’00 hores CF Femení Tortosa-Ebre –  FC Sant Cugat Esport

 

2ª Divisió Sènior Femení Grup 2

10’00 hores FC Sant Cugat Esport”B” – Sant Vicenç AE

Switch to mobile version