Autor Bàsquet
19 Febrer 2014 a 16:30

Resultats del bàsquet de base del cap de setmana

Aquesta setmana la fotografia és del Cadet 1 de la UESC que està a Preferent lluitant amb els grans

UESC Cadet 1

UESC Cadet 1 // foto UESC

DISSABTE

Campionat Territorial Pre – Infantil Femení Nivell C2 Grup 1

UE Sant Cugat 2, 33 – U.B- MIR, 41

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell C Grup 3

UE Sant Cugat Blau, 58 – U.E. Montgat, 42

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell A2 Grup 3

PME Les Franqueses Verd, 63 – UE Sant Cugat 2, 74

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell A2 Grup 1

CB Prat, 69 – UE Sant Cugat Negre, 61

Campionat Territorial Pre-Infantil Femení Nivell C2 Grup 2

QBasket Sant Cugat, 61 – Joventut Sant Vicenç, 57

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell B Grup 7

UE Sant Cugat Vermell, 76 – Sant Pere Terrassa B, 34

Campionat Territorial Pre – Infantil Femení Nivell B2 Grup 1

C.B. Ciutat Vella, 11 – UE Sant Cugat 1, 41

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell B Grup 2

UE Sant Cugat Blanc, 48 – CAT – Pre – Infantil, 46

Campionat Catalunya Cadet Masculí Preferent Grup 3

UE Sant Cugat 1, 69 – Catalana Occident Manresa A, 56

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell C2 Grup 1

C.B. Ciutat Vella G, 27 – Qbasket Sant Cugat B, 59

Territorial Barcelona Junior Masculí Nivell B Grup 2

Creu Alta Sabadell 2, 53 – Qbasket Sant Cugat”B, 64

DIUMENGE

Campionat Territorial Infantil Femení Nivell B1 Grup 4

CEJ L’HOSPITALET B, 56 – UE Sant Cugat 1, 58

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell C2 Grup 1

UE Sant Cugat 2, 45 – Sant Bonaventura Vilanova, 44

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell C1 Grup 2

QBasket Sant Cugat Groc, 51 – Dots Sant Quirze B.C., 40

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell B1 Grup 9

UE Sant Cugat 3 – – Lluisos de Gràcia B –

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell B2 Grup 6

QBasket Sant Cugat Verd, 49 – C.B. Cardedeu, 71

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell B2 Grup 1

UE Sant Cugat 1, 60 – ALZINA – CEISSA, 10

Campionat Territorial Pre-Infantil Masculí Nivell C Grup 4

QBasket Sant Cugat, 42 – C.B. Viladecavalls, 62

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell A2 Grup 2

QBasket Sant Cugat A, 47 – C.B. Roser A, 34

Territorial Junior Femení Nivell B Grup 1

C.B. Martorell – La Mercè JF, 60 – UE Sant Cugat 3, 42

Campionat Territorial Júnior Femení Nivell A Grup 2

Montmeló C.B., 45 – UE Sant Cugat 2, 39

Campionat Territorial Júnior Masculí Nivell A Grup 4

UE Sant Cugat 2, 81 – Basquet Neus A, 71

Territorial Barcelona Júnior Masculí Nivell C-2 Grup 4

Qbasket Sant Cugat ”C”, 48 – CEJ L’Hospitalet B, 49

Territorial Barcelona Júnior Masculí Nivell A Grup 3

C.N. Terrassa B, 77 – Qbasket Sant Cugat A, 80

Interterritorial Júnior Femení Grup 2

Vedruna Gràcia, 37 – UE Sant Cugat 1, 51

Interterritorial Júnior Masculí Grup 4

UE Sant Cugat 1, 84 – Netsport – El Masnou A, 65

Switch to mobile version