Autor Futbol
17 Gener 2014 a 18:04

Futbol del cap de setmana

Tots els horaris de tots els partits

tots els horaris del partits de futbol del cap de setmana

foto: Sergi Colomer

DISSABTE

 

2ª Catalana Grup 3

16’15 hores CF Junior – UD Gornal

 

3ª Catalana Grup 6

17’30 hores CF Sant Pere Nord – PB Sant Cugat

 

4ª Catalana Grup 12

18’00 hores AEC Milan Hospitalet – Nouvalles Athletic

 

4ª Catalana Grup 14

16’00 hores Valldoreix”C”-CF Sant Pere Nord”B”

 

4ª Catalana Grup 15

17’00 hores CE La Salle Bonanova – CFU Mirasol Baco Union

 

Preferent Cadet Grup 3

16’00 hores UE Balafia – Sant Cugat Esport

 

1ª Divisió Cadet Grup 5

15’15 hores Gimnastic Manresa”B”- Sant Cugat Esport”B”

18’30 hores CF Junior – CN Navarcles

 

1ª Infantil Grup 6

12’45 hores CN Terrassa”B”- Sant Cugat Esport”B”

 

2ª Aleví Grup 12

09’00 hores CF Junior”C”- UFB Jabac”G”

09’45 hores Juventut 25 Septiembre – Sant Cugat Esport

 

3ª Aleví Grup 44

10’30 hores CF Pueblo Nuevo 2002”B”- Sant Cugat Esport”F”

14’30 hores PB Sant Cugat”E”- Juventud 25 Septiembre”D”

 

1ª Divisió Benjamí Grup 7

11’15 hores CF Santpedor – Sant Cugat Esport”C”

12’30 hores CF Junior – Sant Quirze del Valles

 

2ª Divisió Benjamí Grup 16

11’15 hores UE Castellbisbal – Sant Cugat Esport”D”

12’30 hores CF Junior”B”- EF Bonaire

 

Prebenjamí 7 Grup 42

13’00 hores CF Sant Pere Nord”C”- Sant Cugat Esport”D”

 

2ª Divisió Senior Femení Grup 2

18’30 hores CF Palleja”B”- Sant Cugat Esport”B”

 

2ª Divisió Femení Infantil Alevi Grup 2

13’00 hores CF Molins de Rei”B”-Sant Cugat Esport

 

 

DIUMENGE

 

2ª Catalana Grup 3

16’45 hores Sant Cugat Esports – Juventud 25 Septiembre

 

3ª Catalana Grup 6

11’30 hores CD Llano Sabadell – CF Junior”B”

 

4ª Catalana Grup 12

10’00 hores Valldoreix”B”-CF Pescadores

 

Preferent Infantil Grup 3

13’15 hores CD La Floresta”B”- CF Junior

16’15 hores CE L’Hospitalet”B”- Sant Cugat Esport

 

Preferent Benjamí Grup 2

11’15 horesVic Riuprimer – Sant Cugat Esport”B”

 

1ª Divisio Senior Femení Grup 1

16’50 hores AEAF Catalunya – Sant Cugat Esport

 

2ª Divisió Femení Juvenil Cadet Grup 2

10’30 hores UE Sant Andreu – Sant Cugat Esport

Switch to mobile version