Autor Bàsquet
31 Gener 2014 a 14:00

Bàsquet del cap de setmana

Tots els horaris de tots els partits

Curs iniciació esportiva OMET

Foto: Sergi Colomer

DISSABTE

Campionat Territorial Infantil Femení Nivell B1 Grup 4

9’00 hores CB Granollers B – UE Sant Cugat 1

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell C Grup 3

9’00 hores AB Premià – UE Sant Cugat Blau

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell C2 Grup 1

9’30 hores CB Ripollet Sant Gabriel Negre – QBasket Sant Cugat B

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell B Grup 2

9’30 hores UE Sant Cugat Blanc – Vedruna Gracia

Campionat Territorial Pre – Infantil Femení Nivell B2 Grup 1

10’30 hores Nova Aliança Vilassar de Mar – UE Sant Cugat 1

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell B Grup 7

11’00 hores UE Sant Cugat Vermell – A.E.S.E. B

Campionat Territorial Pre – Infantil Masculí Nivell A2 Grup 1

12’30 hores UE Sant Cugat Negre – CB Viladecans – Sant Gabriel

Campionat Territorial Pre – Infantil Femení Nivell C2 Grup 1

12’30 hores CB Roser – UE Sant Cugat 2

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell C2 Grup 1

13’00 hores Sant Nicolau 2 – UE Sant Cugat 2

Territorial Barcelona Junior Masculí Nivell C-2 Grup 4

12’30 hores CB Montmelo”B”- Qbasket Sant Cugat ”C”

Campionat Tercera Categoria Femenina A Grup 6

16’00 hores AESC Ramon Llull B – UE Sant Cugat 2

Copa Catalunya Júnior Masculi Interterritorial Grup 4

16’00 hores UE Sant Cugat 1 – CB Grup Barna B

Campionat Catalunya Cadet Masculí Preferent Grup 3

16’00 hores Platges de Mataró – UE Sant Cugat 1

2ª Catalana Masculi Grup 3

17’30 hores UE Sant Cugat 2 – CB Mollet”B”

Copa Catalunya Júnior Femení Interterritorial Grup 2

17’30 hores Joventut de Badalona A – UE Sant Cugat 1

1ª Catalana Femení Grup 2

18’15 hores CB Prat – UE Sant Cugat1

Territorial Barcelona Masculí Grup 6

19’00 hores CBS Canyelles – Qbasket Sant Cugat”B”

Copa Catalunya Masculi Grup 2

19’15 hores UE Sant Cugat1 – La Salle Reus Ploms
 

DIUMENGE

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell B2 Grup 1

9’30 hores UE Sant Cugat 1 – S.E. Sant Joan de Mata A

Territorial Barcelona Junior Masculí Nivell B

10’30 hores CB Sant Pere Terrassa”B”- Qbasket Sant Cugat”B”

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell A2 Grup 3

10’45 hores Escola Sant Gervasi 1 – UE Sant Cugat 2

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell B1 Grup 9

11’00 hores UE Sant Cugat 3 – CE Vila Olímpica

Campionat Territorial Júnior Femení Nivell A Grup 2

11’00 hores Canovelles BC Blau – UE Sant Cugat 2

Territorial Barcelona Junior Masculí Nivell A Grup 3

12’00 hores CB Sant Pere Terrassa A – Qbasket Sant Cugat

Campionat Territorial Júnior Masculí Nivell A Grup 4

12’30 hores UE Sant Cugat 2 – Torrons Vicens BC Sant Joan Despi B

Campionat Territorial Pre-Infantil Femení Nivell C2 Grup 2

12’30 hores CB Vila de Montornès – QBasket Sant Cugat

Campionat Territorial Pre-Infantil Masculí Nivell C Grup 4

16’00 hores QBasket Sant Cugat – Sant Ramon Nonat

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell C1 Grup 2

17’30 hores QBasket Sant Cugat Groc – AE Minguella B Badalona

Campionat Territorial Infantil Masculí Nivell B2 Grup 6

17’30 hores QBasket Sant Cugat Verd – Sant Gervasi 1

Territorial Barcelona Femení Sots 25 Grup 1

17’30 hores Qbasket Sant Cugat – CB Cabrera

Campionat Territorial Cadet Masculí Nivell A Grup 2

19’00 hores QBasket Sant Cugat – Joviat La Salle A

3ª Catalana Masculi Grup 2

19’00 hores CB L’Ametlla – Qbasket Sant Cugat

Territorial Barcelona Sots 21 Masculí Nivell A-1 Grup 2

19’00 hores AEJ Riera Cornella – Qbasket Sant Cugat

2ª Catalana Femeni Grup 1

19’00 hores Qbasket Sant Cugat – CB Parets A

Territorial Junior Femení Nivell B Grup 1

19’00 hores Sant Nicolau – UE Sant Cugat 3

 

 

Switch to mobile version